پرسشنامه ارزیابی عملکرد با استفاده از رویکرد کارت امتیازی متوازن

پرسشنامه ارزیابی عملکرد با استفاده از رویکرد کارت امتیازی متوازن پرسشنامه ارزیابی عملکرد با استفاده از رویکرد کارت امتیازی متوازن

دسته : پرسشنامه

فرمت فایل : word

حجم فایل : 52 KB

تعداد صفحات : 6

بازدیدها : 2032

برچسبها : کارت امتیازی متوازن پرسشنامه BSC

مبلغ : 3000 تومان

خرید این فایل

دانلود پرسشنامه کامل ارزیابی عملکرد با استفاده از رویکرد کارت امتیازی متوازن جهت ارزیابی عملکرد با استفاده از رویکرد bsc

توضیحات کلی فایل دانلودی

فایل حاضر دارای سه فایل ورد می باشد که در زیر به عناوین هر یک و توضیحات آنها پرداخته میشود.

پرسشنامه کارت امتیازی متوازن 1

این پرسشنامه در راستای پژوهشی جهت شناسائی عملکرد موجود و عملکرد مطلوب شرکت براساس مهمترین معیارهای سنجش عملکرد با استفاده از کارت امتیازی متوازن تهیه و تنظیم شده است (دیدگاه مشتری، دیدگاه فرایندهای داخلی، دیدگاه رشد و یادگیری، دیدگاه مالی).

پرسشنامه کارت امتیازی متوازن شماره دو

برای ارزیابی عملکرد سازمان ها براساس کارت امتیازی متوازن شاخص های بسیار متعددی وجود دارد. در مطالعات انجام گرفته برای شرکت های مختلف بیش از یکصد شاخص گردآوری شده است. مجموعه این شاخص ها در جداول پرسشنامه خلاصه شده است. پژوهشگران می توانند براساس سازمان مورد مطالعه خود شاخص های مورد نظر را انتخاب کنند (شاخص های مالی، شاخص های مشتری محوری، شاخص های فرایند داخلی کسب وکار، شاخص های نوآوری و یادگیری).

پرسشنامه ارزیابی میزان نیاز سازمان به کارت امتیازی متوازن

هدف: ارزیابی نیاز سازمان به کارت امتیازی متوازن .

نحوه تکمیل: برای هر کدام از سؤالات بیان شده از مقیاس کاملاً موافقم تا کاملاً مخالفم 1-5 برای ارزیابی استفاده کنید.

امتیازدهی و تفسیر نتایج:

- 30 20: وجود یک نظم قوی در سنجش عملکرد، برنامه در کل سازمان پخش شده است و اطمینان می دهد که تمام کارکنان در موفقیت سازمان مشارکت دارند، این برنامه با فرآیندهای کلیدی مدیریت مرتبط می شود.

- 60 31: شما ممکن است یک سیستم سنجش عملکرد داشته باشید، اما مزایایی که پیش بینی کرده بودید و یا مزایایی که برای موفق شدن مورد نیاز است، تجربه نکرده باشید. استفاده از کارت امتیازی متوازن به عنوان یک سیستم مدیریت استراتژیک به شما سود می رساند.

- 100 61: وجود دشواری در اجرای موفقیت آمیز استراتژی و تامین نیازهای مشتریان و سایر ذینفعان. یک سیستم کارت امتیازی متوازن قویاً توصیه می شود تا به تمرکز شما بر اجرای استراتژی و همسو کردن سازمان شما با اهداف کلی کمک کند.

***************************

سایر توضیحات مربوط به فایل پرسشنامه دانلودی

این فایل در تحقیقاتی که به ارزیابی عملکرد با استفاده از رویکرد BSC می پردازد مورد استفاده قرار می گیرد. در رویکرد کارت امتیازی ۴ منظر مالی ، فرایندهای داخلی ، رشد و یادگیری و مشتری مورد ارزیابی قرار میگیرد.

معمولا منظر مالی با استفاده از اسناد و مدارک موجود در سازمان سنجیده می شود. اما برای سه منظر دیگر معمولا از پرسشنامه استفاده می شود. شاخص ها معمولا با ترکیبی از سوالات در پرسشنامه ها سنجیده می شوند. مدیران ، کارکنان و مشتریان پاسخگویان به پرسشنامه ها هستند که به تفکیک آورده شده اند. می توان برای دیگر سازمان با الهام از این پرسشنامه ، سوالات مخصوص را طراحی نمود.

تعداد سوالات مدیران ۱۹

تعداد سوالات کارکنان ۱۹

تعداد سوالات مشتریان ۱۴

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید