گزارش کارآموزی حسابداری دفتر هواپیمایی

گزارش کارآموزی حسابداری دفتر هواپیمایی
رشته تحصیلی : گزارش کار آموزی و کارورزی

فرمت فایل : doc

تعداد صفحات : 61

حجم فایل (به کیلوبایت) : 143

فرمت دانلود : رار/ زیپ

مبلغ : 5000 تومان

خرید و دانلود

گزارش کارآموزی حسابداری دفتر هواپیمایی

گرایش آژانس های مسافرتی با توسعه صنعت هوانوردی تجاری در ابتدا تا حد زیادی معطوف به مشتریان طبقه متوسط و بالا  بود و آژانس ها به عنوان عاملین شركت های هوایی وظیفه فروش خدمات سفر از طرف تامین کننده آن خدمات را داشتند و بر خلاف کسب و کار خرده فروشان دیگر دارای نقش دوم یعنی حفظ ثبات ارزش سهام شركت های هوایی بودند ، در فرایند كاری آنها بسته تعطیلات با یک بلیت از شركت هوایی به درخواست مشتری خریداری شده و به آنان ارائه می شد و سود آژانس به صورت کمیسیون به. آژانس مسافرتی پرداخت می گردید . در برخی از کشورها ، خطوط هوایی دادن کمیسیون به آژانسهای مسافرتی را متوقف کرده اند ، با این حال برخی از شرکت ها هنوز هم درصد تعیین شده برای فروش بلیت را به آنها می دهند . چرا که اگر آنها به فروش هزار بلیت با نرخ ارزان تر اقدام كنند ، بهتر و سودآورتر از فروش صد بلیت با نرخ و هزینه بالاتر در دفاتر آنها است و مزایای فرآیند همكاری نیز برای هر دو طرف است مثلا ً در ایالات متحده ، کمیسیون پرداخت نمی شود .  بیشتر شرکت های هواپیمایی معمولا ً هزینه خدمات را به قیمت خالص بلیت می افزایند .

برای آژانس ها فرایند كاری تجاریمی تواند شامل : بسته های برنامه ریزی شده و زمان بندی شده برای سفر ، فروش بلیت و  بیمه ، اجاره خودرو ، کتاب راهنمای سفر و خدمات در محل ، خرید و فروش ارز در تعطیلات باشد .

-8- تعیین چگونگی ارتباط بین بانكها :‌

-         بانكهای تور داخلی و خارجی تقریباً مستقل هستند یعنی نمی توان از طریق بانكها یا فرم هایی دیگر به آنها دسترسی پیدا كرد و فقط قابل دسترسی در همان فرم خاص می باشند. بانك user ارتباط دارد با بانك change user و كلاً تمام بانكهای طراحی شده برای خود یك Label جداگانه هستند كه رومیزهای بانك اصلی Data label می باشند.

3-8- تعیین نحوه دسترسی به پرونده ها و تعیین ایندكس ( شاخص ها )

به طور كلی این نرم افزار به دو صورت بك وردهایش ( اطلاعات ) قابل دسترسی می باشند.

1-    به صورت ترتیبی

2-    به صورت مستقیم

در شیوه دسترسی ترتیبی كاربر می تواند با كلیك كردن روی دكمه فشاری next ( بعد جلو) اطلاعات را صفحه به صفحه جستجو كند تا ركورد یا اطلاعات مورد نظر خود را بیابد.

در شیوه دسترسی مستقیم ، این نرم افزار طوری طراحی شده كه بر اساس تمام موارد انتخابی فوق شاخص گذاری شد و با انتخاب یكی از موارد به عنوان جستجو، اطلاعات را بر اساس آن مورد جستجو كند .

4-8- طراحی روشهای حفاظت از اطلاعات پرونده ها